Ergens naartoe? Samen of alleen? De Wijkhopper brengt u erheen!
Stel: u woont in Papendrecht of in de wijk Sterrenburg in Dordrecht en kunt niet gemakkelijk met het openbaar vervoer reizen. Vanwege een beperking of omdat u op leeftijd bent (75+). Normaal reist u dan met de Drechthopper, maar er is nu speciaal voor u ook een nieuw vervoermiddel: de Wijkhopper!
De Wijkhopper is voor korte ritten in uw wijk. Hij is korter van tevoren te bestellen, komt al na een half uur en haalt u op bij uw voordeur. Daarbij is hij elektrisch en dus milieuvriendelijk. Wat wilt u nog meer?
U kunt gebruikmaken van de Wijkhopper als u een Drechthopperpas heeft én betaalt met een automatische incasso. Nog geen Drechthopperpas en/of automatische incasso ingesteld? Geen probleem:
Vraag hier uw Drechthopperpas aan
Stel hier uw automatische incasso in
Belangrijk om te weten
• Als u een rit bestelt kunt u ook direct uw terugreis bestellen.• Een rollator kan mee.
• Een rolstoel of (SOHO) hulphond kan niet mee. Daarvoor is de Drechthopper geschikt.
• U kunt de Wijkhopper tot een half uur van tevoren bestellen.
- De Wijkhopper rijdt alleen in Papendrecht en de wijk Sterrenburg in Dordrecht
Wat kost de Wijkhopper?
De kosten voor de Wijkhopper zijn hetzelfde als voor de Drechthopper. Een rit met de Wijkhopper betaalt u altijd achteraf met een automatische incasso, lekker makkelijk. Klik hier voor de tarieven.Rit bestellen of vragen?
Wilt u een rit bestellen? Of heeft u vragen over het reizen met de Wijkhopper? Belt u dan naar: 088 505 8505.Let op! Vanaf vandaag 15.00 uur is de chat niet beschikbaar. Komt u langs op het Werkplein? Dan kan het zijn dat u iets langer moet wachten dan u gewend bent. Excuses voor het ongemak. Morgen u weer op alle manieren contact met ons opnemen. Klik hier om de contactmogeljkheden te bekijken. Mijn SDD is 24 uur per dag bereikbaar.
Bent u een van onze samenwerkingspartners? Wij zijn vandaag vanaf 15.00 uur niet telefonisch bereikbaar. Morgen staan we u weer graag te woord.